Asistent/ asistentka obchodního oddělení

Do naší firmy s radostí uvítáme nového asistenta/ asistentku obchodního oddělení.

Náplň práce:
– Asistentská podpora obchodního ředitele
– Podílení se na tvorbě reklamních kampaní
– Příprava materiálů a tvorba marketingových textů pro média a obchodní partnery
– Komunikační podpora pro management společnosti
– Spolupráce s mezinárodní společností

Požadavky:
– Praxe v oblasti PR nebo v marketingu výhodou
– Znalost práce s MS Office
– AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni
– Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme:
– Práci na plný úvazek v prosperující společnosti
– Motivující příjem a odměny
– Pracovní poměr na dobu neurčitou
– Příspěvek na stravování formou stravenek
– Lokalita pracoviště Praha
– Nástup dle dohody

Více informací poskytneme na tel.: +420 257 311 212
Své životopisy prosím zasílejte na adresu: info@rohnson.cz

Sales assistant

We are happy to welcome a new sales assistant to our company.

Job description:
– Assistance support to the Sales Director
– Participate in the creation of advertising campaigns
– Preparation of materials and creation of marketing texts for media and business partners
– Communication support for company management
– Cooperation with an international company

Requirements:
– Practice in PR or marketing
– Knowledge of working with MS Office
– English both in writing and on the communicative level
– Good communication and presentation skills

We offer:
– Full-time job in a prosperous company
– Motivating income and rewards
– Employment for an indefinite period
– Meal tickets
– Location Prague
– Work start by appointment

For more information, please call: +420 257 311 212
Please send your CVs to: info@rohnson.cz